0312 468 75 26
tunus-lilium@hotmail.com

TESETTÜR GELİN BAŞI

TESETTÜR GELİN BAŞI   2017 Tesettür gelinlik modelleri eşsiz ve göz alıcı parçalarla hazırlanırken  kumaş, tasarım, detay ve renk alternatifleri ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Tesettür gelinlik modelleri denildiğinde ilk olarak akıllara gelen brode, dantel, ipek, saten, tül kumaşlarla hazırlanan gelinlikler içinde sizde rüyalarınızdaki görünümü yaşayabilirsiniz. Bu sezon gelinlik modellerinde dikkat çeken kumaşlar arasında yer alan Fransız danteli de  inanılmaz bir şıklık yakalamanıza yardımcı olacaktır.
       Tesettür   gelinler mutlu günlerinde gelinlik modelleriyle şık olmanın çabası içinde küçük bir kızken kurdukları gelinlik hayaline tasarımcılar sayesinde kavuşurken gelin adayları özel tasarımlarla da hayallerinizi gerçekleştiriyorlar. Yeni tesettür gelinlik modelleri sektörde söz sahibi markaların koleksiyonlarında ve özel dikim evleri sayesinde hayal ettiğiniz gelinliğe kavuşmanızın kapıları sizlere açılmaktadır.

      Tesettür gelinlik modeli ile gelin başı uyumunu sağlamak için genellikle gelinlik modeline göre gelin başı seçimi yapılmaktadır.İlk başta gelinliği seçip seçtiğiniz modele uyumlu bir gelin başını daha kolay seçebilme imkanınız vardır.Tam tersi bir yol izlersek yani önce gelin başı sonra gelinlik seçimi yaparsak seçilen gelin başına çok fazla sayıda gelinlik modeli olacağından dolayı gelin adaylarının kafası karışabilir.

  Gösterişli Tesettür Gelinlikler İçin Gelin Başı Seçim Bunların yanı sıra eğer aksesuarlı bir gelinlik tercih edecekseniz tesettür gelinlik modeli üzerindeki aksesuarlar da gelin başı modeline uygun olmalıdır.Örneğin seçtiğiniz tesettür gelinlik modeli yada gelinlik kumaşı gösterişli ise gelin başınızın daha sade olmasına dikkat edin.İsteğinize göre bu sade gelin başını küçük bir aparat yada aksesuar ile hareketlendirerek daha şık olmasını da sağlayabilirsiniz. Şayet gelinlik modeliniz daha sade ise arzunuza göre biraz daha gösterişli gelinlik modeli seçebilirsiniz. Yüz Şekline Göre Gelin Başı Seçimi   Tesettür gelin başı seçiminde dikkat edilecek bir diğer husus ise gelin adayının yüz şeklidir.Kişinin yüz şekline uyumlu gelin başı seçmek gelinliği daha ön plana çıkaracağı için önemli bir detaydır.
      Son olarak tesettür gelinlik modeli ile gelin başının uyumu için daha zarif ve akıcı kumaşlar tercih edilmelidir.Tesettür gelin başı modellerinde ise saten kumaşların yerine ipek organzeler kullanılması sizi daha zarif göstereceğinden emin olabilirsiniz.