0312 468 75 26
tunus-lilium@hotmail.com

2017 Gelin Saçı Modelleri..2017 gelin başı

2017 Gelin Saçı Modelleri..2017 gelin başı 2017 Gelin Saçı Modelleri ve Yeni Trendler Nelerdir ? Gelin Makyajında Dikkat Edilmesi Gerekenler
2017 gelin saçı modelleri yine her sezon olduğu gibi gelinlik modellerinin bir bir vitrinleri süslemesiyle trendleri belli olmaya başladır.Hayatınızın en güzel en anlamlı gününde her gelin adayı saçlarının çok güzel olmasını ister bu sebepten gelin saçı modelleri hiç süphesiz gelinlik modeli kadar önemli bir ayrıntıdır.Bayanların en dikkat çekici yeri saçlarıdır hele ki düğün günü gelinin saç tipi çok şık kendine ve gelinliğine yakışması gereklidir.Düğün günün çok koşuşturmalı ve hareketli bir gün olacağından gelin adayının rahat bir gelin saç modeli seçmesi önemlidir.   2017 Gelin Saçı Modelleri Nelerdir ? 2017 gelin saçı modelleri arasında ön plana çıkan topuz modelleri ve örgü saç modelleridir.Topuz modeller daha çok düğün salonlarında, kapalı alanlardaki düğünlerde tercih edildiği gibi örgü gelin saçı modelleri ise genellikle kır düğünlerinde tercih edilmektedir.Bunların yanı sıra salık saç modeli de 2017 gelin saçı modelleri arasında trende olmayı başarmış durumda olduğunu söyleyebiliriz. Saç modeli seçimi sizin yüz şeklinize ve sizin arzunuza kalmış bir şey.Eğer oval şekilli bir yüz tipiniz varsa size topuz modeli çok yakışacaktır.Uzun bir yüze sahipseniz daha salık modeller yada örgü modelleri tercih etmenizde fayda olacaktır.   Düğün Günü Dikkat Edilmesi Gerekenler Gelinlik seçiminde unutulmaması gereken bir nokta gelinlikte saklanmak istenilen noktaların abartılı ve büyük aksesuarlarla saklanması gerçeğidir. Gelinliğinizi çok iyi incelemelisiniz.
Düğün günü geldiğinde gelinlik giymeden önce deodorantınızı, parfümünüzü gelinliğinizi giydikten sonra sıkın. Makyajınızın gelinliğe bulaşmasını engellemek için yakanıza kağıt peçete havlu benzeri şeyler koyun. Parfüm gelinliğe değil tene sürülmelidir. Gelinliğin üzerine sürülmüş parfüm gelinlikte leke bırakabilir. Ayrıca parfüm gelinlik takınızı deforme edeceğinden takınızı parfümünüzü sürdükten sonra takın.